İş

Oltu Meslek Yüksekokulu öğrencileri Mithat Güzel Çuval Fabrikasını ziyaret etti

Atatürk Üniversitesi Oltu Meslek Yüksekokulu Eşya Savunma ve Güvenliği Bölümü İş Sağlığı ve Güvenliği programı öğrencileri Mesleki Uygulama dersi kapsamında İş Güvenliği Uzmanı Yunus Zozik eşliğinde Mithat Hoş Çuval Fabrikasını ziyaret ettiler.

Oltu Meslek Yüksek Okulu Öğr. Görmek. İş Güvenliği Uzmanı Yunus Zozik Oltu Meslek Yüksekokulu Eşya Savunma ve Güvenlik Bölümü İş Sağlığı ve Güvenliği programı öğrencileri Mesleki Uygulama dersi kapsamında Mitat Hoş Mitatoğlu sentetik çuval ve Hoş Big Bag fabrikasını ziyaret ettiler.

Mitat Hoş Öğrencileri fabrikada ağırlayan Mitatoğlu, çuval üretim sistemi ve teknikleri hakkında bilgi veren Mitatoğlu Sentetik Çuval ve Hoş Big Bag Fabrika Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Erkan Hoş başta olmak üzere katılımcılara çuval üretim sistemi ve teknikleri hakkında bilgi verdi. Hoş, öğrencilere işyerindeki tehlike kaynakları ve bu tehlikelere karşı alınan önlemler hakkında bilgi verdi.

Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Erkan Hoş, “Öğrencilerimizin fabrikamızı ziyaretinden son derece memnun kaldım. Umarım genç kardeşlerimize faydalı bilgiler sunabilmişizdir. Gençlerimiz artık şunu söylemeli” Bizim yerimizde konuşmalar yapmayan, “ben buradayım” diyerek cesaretle dimdik duran dinamik bir nesle ihtiyacımız var. Gençlerimiz var, yeter ki ufkunu yüksek tutsunlar” dedi. – ERZURUM

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu